CT6078 – Kai Credenza
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Distressing Level | Light |
|---|---|
| Notes | A sand-blasted light toned case with natural cane wrapped touch-latch doors |
| Volume | 48 cft |
| Weight | 316 lb |
| Material | Oak Veneers, Mahogany Veneers, Cane |
Additional information
| Weight | 316 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 84.25 × 34.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Scandinavian |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.