Today’s Hours Getting Hours
Alea Leather Power Recliner Sofa
Call for Price
Berlin Distressed 1'x1' swatch
Call for Price
Ladder Display Rack
"*" indicates required fields
Description
Handmade from iron with powder coat finish. Villa Store Displays provide the perfect setting for product in your retail space presentation.
Product Details
| Overall Dimensions | 29.5”W x 24”D x 92”H |
|---|---|
| Colors | Black |
| Weight | 63 lbs |
Additional information
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 29.5 × 92 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Ladder |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.