Alize, White, S/3
"*" indicates required fields
Description
Elegant white diamonds are crafted from ivory man-made stone that accurately replicates the look of Thassos marble atop crystal bases. Sizes: S-5x7x5, M-4x10x4, L-4x14x4
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alize |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.