
Azilis PUB TABLES 50665-36/25+90554/30
Call for Price
L551-a Merit Arm Chair
Call for Price
Anodic Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Crafted from aluminum and finished in deep brown, this set of two vases features a unique blend of modern geometry and soft, organic curves. Display empty or with a fresh arrangement. Sizes: S-11x10x3, L-9x17x4
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 9 × 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.