Camaraderie Figurine
"*" indicates required fields
Description
Textured figurines with an appearance of hand molding finished in a heavily aged silver displayed on a porous textured, aged black base.
Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 15 × 10 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Camaraderie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.