Back to products
Prato 2482 Chair
Call for Price
Cardiff Ab, 3 Lt Vanity
"*" indicates required fields
Description
Clean modern lines enhance this 3 Lt. vanity featuring a wide rings holding the clear cylinder glass yielding a floating effect, finished in a warm oxidized antique brass.3-60 watt max, Edison sockets. Bulbs not included.
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 23 × 10 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Industrial |
| Collection | Cardiff |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Laurier Drink Table, Gray
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.