
Lidya TABLES 50583-PA/56+93483/A1
Call for Price
L433 Franklin Chair
Call for Price
Celestial Flow Sculpture
"*" indicates required fields
Description
This is a visually captivating abstract bronze finished sculpture featuring smooth curves and multiple openings. Its flowing, organic form and polished finish give it a dynamic and modern aesthetic, making it an ideal centerpiece for contemporary spaces.
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 13 × 13 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Celestial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.