Charbel Bookends, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two bookends featuring textured faux white coral on crystal bases. Sizes: S-5x9x8, L-6x9x8
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 9 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Coastal Contemporary |
| Collection | Charbel |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.