Cosmic Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two, ceramic vases embrace a timeless and sophisticated combination of black and white. This duo represents elegance and versatility that never goes out of style. Sizes: S-9x8x9, L-8x10x8
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 10 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cosmic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.