
Fabiola TABLES 50677/25AA+93485/AA
Call for Price
Andora Open Nightstand
Call for Price
Ellianna, Copper Bronze, S/2
"*" indicates required fields
Description
Crystal spheres elevated on iron bases finished in a brushed black. Sizes: S-6x10x6, L-7x16x7
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 16 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Detail Color | Brass / Bronze / Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ellianna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.