Vineyard Haven Group Bedroom Mirror
Call for Price
L2566-84 Galvin Sofa
Call for Price
Free Flowing, Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Set of two ceramic vases embrace the iconic look of modern décor. These decorative vases feature a free flowing, carefree design finished in a tarnished nickel glaze. Suitable for placement in most any room, these can simply be displayed alone or add some florals for a touch more. Sizes- S- 8x12x4, L- 7x14x4
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 7 × 14 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Free |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.