Stella Backless Bench 48" Backless Bench
Call for Price
L160 C Furrow Ottoman
Call for Price
Frost Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
The Frost Vases complement virtually any style. Handcrafted from etched glass, each vase is finished with a metallic silver drip design and can easily hold floral stems, candles, fruit, or stand alone. Sizes: S-6x4x6, L-6x9x6
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 9 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Frost |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.