Genovesa Bowl
"*" indicates required fields
Description
Organic, blown glass bowl resembles a planet’s atmosphere illuminated by stars floating in the galaxy. The aqua glass has a textured, volcanic white and gold matte finish.
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 6 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Genovesa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Bertrand Accent Table, Shagreen
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.