
Kai PUB TABLES 50707/5247+90236
Call for Price
L587-s Annora Side Chair
Call for Price
Gold Branches Decorative Fireplace Screen
"*" indicates required fields
Description
Hand forged, hammered iron branches with bright gold leaf finish.
Additional information
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 47 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gold |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.