Ivory Fusion Rings, S/2
"*" indicates required fields
Description
Elevate your space with our captivating ring sculptures, meticulously crafted from multiple sizes of unique cast ivory man-made stone, resembling the timeless beauty of travertine. Each piece is elegantly elevated on brushed nickel metal bases, exuding modern sophistication and artistic charm. Sizes: S- 13x17x13, L- 17x23x17
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ivory |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.