Ribbit Outdoor Bolster Pillow
Call for Price
Vienna Leather Upholstered Bed
Call for Price
Karter Candleholders, S/3
"*" indicates required fields
Description
This set of three candleholders features a sleek angular design in raw iron and clear glass cylinders with three 3″x 3″ distressed beige candles included. Sizes: S-4x14x4, M-4x18x4, L-4x22x4
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Industrial |
| Collection | Karter |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.