Vineyard Haven Group Bedroom Case
Call for Price
L2562-66 Scoop Bench
Call for Price
Nesting Bird, Sculptures, S/2
"*" indicates required fields
Description
Bring a touch of nature indoors with our Set of Two Nesting Bird Sculptures. The gunmetal gray finish lends a sleek and stylish aesthetic, creating a striking contrast against the crystal bases on which they are perched. These sculptures are the ideal accent pieces for shelves, mantels, or side tables. Sizes: S- 6x8x3, L- 8x10x4
Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 8 × 10 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Nesting |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.