
Lidya Non-extendable table 50587/56+90867/48
Call for Price
L442-23 Regent Ottoman
Call for Price
Ombra Bowl
"*" indicates required fields
Description
This elegant bowl features a soothing gradient finish with delicate textured lines creating a soft and organic aesthetic. Its modern yet timeless design makes it a versatile decor piece, perfect for displaying fruit or decorative accents. The neutral tones blend seamlessly into any interior setting.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ombra |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.