Riad, Triple Candleholder
"*" indicates required fields
Description
Taking cues from Moroccan style, this candleholder is finished in dark bronze with gold rub-through details and a textured glass hurricane. Three, white 3″x 3″ candle is included.
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 16 × 10 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Global (Moroccan/Bohemian) |
| Collection | Riad |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.