
Dirk Non-extendable table 50634/56+90527/28
Call for Price
L515-24 Dover Ottoman
Call for Price
Ripple Crest Bowl
"*" indicates required fields
Description
A striking elongated bowl with delicately ruffled edges, reminiscent of ocean waves or mountain ridges. Its fluid form and elegant matte white finish make it a captivation centerpiece, blending organic beauty with modern sophistication.
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 32 × 3 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ripple |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.