
Harrison TABLES 50668/57+90851/86
Call for Price
L558-26 Kerrigan Ottoman
Call for Price
Sienna Scape Indoor-outdoor Bowl
"*" indicates required fields
Description
Crafted from textured earthenware, this low-profile bowl features a soft putty color, creating a versatile and understated piece. Its organic shape and natural finish make it perfect for adding subtle texture and a touch of minimalist design to any space. Safe for outdoor use, but protection from freezing temperatures is recommended.
Additional information
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.