Summer Days Sculpture
"*" indicates required fields
Description
Heavily textured, antiqued bronze finish.
Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 17 × 6 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Summer |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Algernon Drink Table
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.