Timber Swirl Vases, S/2
"*" indicates required fields
Description
Add an organic touch to your space with these elegantly textured ceramic vases. Featuring an intricate, hand-carved swirl pattern in earthy tones, these statement pieces blend rustic charm with modern sophistication. Perfect for showcasing florals or as standalone decor. Sizes: S-6x12x6, L-6x16x6
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 16 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Timber |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.