Tyrannosaurus Sculpture
"*" indicates required fields
Description
Chestnut brown with a heavy gray glaze and matte black base.
Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 19 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tyrannosaurus |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.