Viggo Trays, S/2
"*" indicates required fields
Description
This set of iron trays is finished in a rustic oxidized bronze finish with natural rope wrapped handles. Sizes: S-19x3x13, L-22x3x15
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 22 × 3 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Viggo |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.