Check Plaid Outdoor Throw Pillow
Call for Price
709 Stewart Swivel Chair
Call for Price
Weathered Relic Indoor-outdoor Planter
"*" indicates required fields
Description
Elevate your indoor or outdoor space with this rugged yet stylish reinforced concrete planter. Featuring a weathered and textured, rust black finish and timeless design, it adds character and durability to any setting. Perfect for showcasing your favorite greenery with a rustic industrial charm.
Additional information
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 16 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Weathered |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.