Origins 48-inch High Bookcase - 807 Harvest
Call for Price

LR-7600-12S - Leatherstone Small Ottoman
Call for Price
Out Of Focus Hand Painted Canvas
"*" indicates required fields
Description
With its color palette and misty look, the Out of Focus hand painted canvas creates a sense of depth, keeping your eye drawn to the focal point of the piece. Surrounded by a simple frame in a champagne gold finish. Due to the handcrafted nature of this artwork, each piece may have subtle differences.
Additional information
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 62 × 62 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Out |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Out Of Time Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Out |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.