Bari N-dura Resin Wicker Outdoor Round Coffee Table
Call for Price
2077 Capperson Chair
Call for Price
Amarion Wall Clock
"*" indicates required fields
Description
This oversized wall clock features hammered copper sheeting with a light gray wash and aged black details. Center hands movement is separate from the outer frame. Quartz movement ensures accurate timekeeping. Requires one “C” battery. Some assembly required.
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 61 × 61 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Amarion |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Harrison Gray 23″ Wall Clock
Harrison Gray 30″ Wall Clock
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.