Sydney Storage Table 6666
Call for Price
Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Torriana Wall Clock
"*" indicates required fields
Description
Wall clock featuring an antiqued, gold metal frame with an antiqued ivory face and a pale blue accent around the inner edge. Quartz movement ensures accurate timekeeping. Requires one “AA” battery.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 32 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Traditional |
| Collection | Torriana |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.