Bari N-dura Resin Wicker Outdoor Chaise Lounge
Call for Price
2076-94 Capperson Sofa
Call for Price
Stone Serenity, Clock
"*" indicates required fields
Description
Elevate your space with our off-white stone clock, artfully framed by a lightly antiqued gold metal band. The offset inner ledge adds a distinctive touch, merging timeless elegance with modern design. Perfect for any setting!
Additional information
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 35 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Harrison Gray 30″ Wall Clock
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.