Lille Wool Rug 9' x 12'
Call for Price
Main Street Fabric Twin Sleeper
Call for Price
Aneeza Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Finished in a striking tropical green glaze, this ceramic table lamp is accented by thick crystal ornaments and brushed nickel accents. The square hardback shade is a white linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aneeza |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Brass |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Swing Arm Floor Lamp (81134 AN)
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.