
Burton Extendable table 52640/53+90974/48
Call for Price
Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price
Arbela, 1 Lt Mini Pendant
"*" indicates required fields
Description
Rust black finish with aged gray undertones and a crackled glass cylinder inner shade. 1-60 watt max, Edison socket. Bulb not included. Supplied with 15′ wire, 3-12″ stems and 1-6″ stem for adjustable installation.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Arbela |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Bronze 81134BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.