Caswell Leather Power Reclining Loveseat
Call for Price
Newbury Server
Call for Price
Azariah Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
A nod to old-world style, this ceramic table lamp features a distressed cream and beige crackle glaze with a deep ribbed texture, accented by brushed nickel and crystal details. A white linen fabric drum shade completes the look.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Azariah |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.