Marge Upholstered Counter Stool
Call for Price
Devon Fabric Power Reclining Loveseat with Power Headrests
Call for Price
Cortado Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Featuring an unfilled honed travertine base paired with sophisticated plated antique brass accents. This piece combines natural beauty with a touch of luxury, making it a perfect addition to any decor seeking a balance of earthiness and refinement. A round hardback drum shade made with a crisp white linen fabric completes the piece.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cortado |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Polished Nickle 81134PN
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.