
Burton TABLES 52640/53+90576/30
Call for Price
Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price
Dafina, 3 Lt Pendant
"*" indicates required fields
Description
Antiqued burlap weave paired with a white inner liner infuses a casual look with sophisticated appeal. With Frosted glass diffuser. 3-60 watt max, Edison sockets. Bulbs not included. Supplied with 10′ cord for adjustable installation.
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Dafina |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.