Selwyn Rectangle Counter Dining Table
Call for Price
Minnie Fabric Power Rocking Recliner
Call for Price
Dame Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Crafted entirely from iron with an plated antique brass finish, this lamp exudes sophistication. Its spherical-shaped shade adds a touch of modernity. Perfect for adding ambiance to your desk or bedside table.
Additional information
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Dame |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp (81134 AN)
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.