Airy Leather Power Reclining Loveseat
Call for Price
Delaney Buffet Lamp
"*" indicates required fields
Description
Chunky, black marble column with subtle white veining, accented with polished nickel plated details. The tall round hardback shade is a light beige linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Delaney |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.