Parsons Leather Power Reclining Sectional
Call for Price
Cosmopolitan Collection - Server in Heather Gray & White
Call for Price
Delgado Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
This ceramic base keeps it simple, yet upscale with a fashionable pattern finished in a distressed light gray glaze, paired with brushed nickel plated accents. The hardback drum shade is light gray linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Delgado |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.