Holden Counter Stool
Call for Price

Devon Fabric Reclining Loveseat with Console
Call for Price
Fork In The Road Floor Lamp
"*" indicates required fields
Description
This floor lamp features a unique split iron column finished in a warm dark bronze, displayed on a substantial block of beige travertine. The rectangle drum shade is covered in a causal white linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Fork |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Brass |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.