Crossbuck Live Edge Dining Table with Extendable Leaves
Call for Price

Catalina Fabric Reclining Sofa
Call for Price
Keros Floor Lamp
"*" indicates required fields
Description
Infusing your space with rustic charm and a hint of sophistication, the Keros Floor Lamp features a dark oak wood base paired with brass plated details. The round hardback drum shade is covered in an off-white linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Keros |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.