
Colebrook Right-Hand Facing Chaise
Call for Price
30 x 42" Rectangle Table Top w/30" Shaker Legs - T-3042T
Call for Price
Laton Desk Lamp
"*" indicates required fields
Description
Brushed brass plated metal accented with a thick crystal foot. The shade pivots up and down and lamp is also adjustable in height.
Additional information
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Laton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Laton Buffet Lamp, Brass
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Laton |
| Features | Fabric |
Related products
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.