
Burton Extendable table 52640/53+94972/S8
Call for Price
Dublin Leather Upholstered Bed
Call for Price
Lezzeno, 3 Lt Chandelier
"*" indicates required fields
Description
Draped jewelry chain finished in a dark oil rubbed bronze with gold & copper highlights. 3-60 watt max, candelabra sockets. Bulbs not included. Supplied with 15′ wire & 7′ chain for adjustable installation.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Lezzeno |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp (81134 AN)
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.