Douglas Leather Power Reclining Loveseat with Center Console
Call for Price
Butterfly Leaf Table Top w/ 30" Turned Legs - T-330T
Call for Price
Nettle Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
This ceramic table lamp features a deep mushroom gray glaze over carved details, accented with polished nickel plated details and an elegant crystal foot. The lamp is paired with a hardback drum shade in light gray.
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Nettle |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Polished Nickle 81134PN
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.