Carolina Leather Roll Arm Chair
Call for Price
Pilot Buffet Lamp, Black
"*" indicates required fields
Description
The Pilot Buffet Lamp displays a slender metal construction finished in satin black with a coordinating metal empire shade and an elegant black marble foot with natural white veining.
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Pilot |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.