D12-95-1 - Andalusia Rectangular Dining Table
Call for Price
Build Your Own Pedestal Table w/ 30"H Banks Single Pedestal
Call for Price
Quindici Buffet Lamp
"*" indicates required fields
Description
Metal bamboo finished in a lightly antiqued gold leaf accented with a crystal foot. The round hardback drum shade is a crisp black linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Quindici |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Brass |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Studio Swing Arm Floor Lamp in Bronze 81134BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.