
Amisk Right-Hand Facing Loveseat
Call for Price
Revere Upholstered Side Chair - 803 Bluff / 7617-91 Linen
Call for Price
Quinn Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
This sleek and slender glass base features a brilliant white background with mottled gray and metallic silver details displayed on a thick crystal foot and paired with plated brushed nickel accents.
Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Quinn |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.