Amelia Maple Rectangle Dining Table with Leaf
Call for Price

Catalina Leather Power Reclining Sofa
Call for Price
Remolino Floor Lamp
"*" indicates required fields
Description
This captivating drink table commands attention with its playful and unique profile. The design is crafted from cast iron, finished in a plated warm bronze and displayed on a thick black marble foot. The tabletop is adorned with a thick crystal surface.
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Remolino |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Brass |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.