Ellery Roll Arm Sofa
Call for Price
Dining Essentials - X-Back Stool in Taupe Gray
Call for Price
Twisted Vines Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Inspired from real twisted vines, this lamp has a bright gold leaf finish accented with a thick crystal foot and matching finial. The round hardback drum shade is an oatmeal linen fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Glam |
| Collection | Twisted |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Twisted Seagrass Large Mirror
Twisted Seagrass Rectangle Mirror
Twisted Seagrass Round Mirror
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Polished Nickle 81134PN
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Silver |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Scala Hand-Forged Bedside Lamp in Gilded Iron with Natural Percale Shade 53514GI
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Studio Adjustable Floor Lamp in Bronze 91025BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Cantarana Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Cantarana |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.