Geneva Fabric Power Rocking Recliner
Call for Price

Geneva Fabric Recliner
Call for Price
V-groove Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
This contemporary sculptural design showcases a tapered silhouette with a deep channel down the sides, finished in a dark steel gray. The oval drum shade is covered in a white linen fabric with natural slubbing.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | V-groove |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.