Modern Brando King Bed with Panels
Call for Price
Southpark Leather Chair
Call for Price
CAA-231 – Cadence Mirror
"*" indicates required fields
Description
Drawing inspiration from shapes and details found in classic furniture styles, the Cadence mirror reinterprets these in a sophisticated, brushed Antique brass metal. Playful, but definitely has enough attitude to hold a wall.
Product Details
| Material | Metal, Mirror |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Brushed antique brass metal framing with clear mirror |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 90 lb |
Additional information
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 30 × 58 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Transparent |
| Style | Transitional |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.